Poznajmy się

Goodc to ludzie o wspólnych wartościach, celach i ambicjach. Wierzymy, że można stworzyć idealne miejsce pracy świadcząc najwyższą jakość dla naszych partnerów.

Takie wyznajemy wartości

Dobra komunikacja

Wiemy, że powodem większości problemów jest zła komunikacja.

Transparentność

W Goodc nie ma tematów tabu.

Wzajemny szacunek

Szanujemy wzajemnie swój czas, opinie, prace oraz prawo do odpoczynku.

Elastyczność

Udowadniamy, że można połączyć elastyczność pracy z jej wysoką jakością. Pracujesz gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Odpowiedzialność

Rozumiemy, że to my mamy wpływ jak wygląda Goodc. Wspólnie dbamy o rozwój organizacji.

Zaczynaliśmy jako kilkuosobowy zespół, po 4 latach jesteśmy cześcią 200 osobowej grupy specjalizującej się w digital marketingu.

Tak się z nami pracuje

Współpraca z firmą Goodc to czysta przyjemność. Wykazali się bardzo dużą wiedzą, doświadczeniem, a także sumiennością i zaangażowaniem. Ponadto doceniam ich za szybki i sprawny kontakt oraz terminowość w realizacji zleconych usług. Zdecydowanie jest to firma godna polecenia.
Izabela Janusz – E-commerce Project Manager
Lafarge Polska
Z Goodc pracujemy już dwa lata i coś tak czuję, że będą kolejne. Ich elastyczność i dopasowanie oferty dokładnie do naszych potrzeb powoduje, że ciężko jest mi sobie wyobrazić inny scenariusz. Zbudowanie własnego teamu developerskiego to w dzisiejszych czasach trudne i kosztowne zadanie. Szczególnie dla takich niedużych firm jak nasza. Z Goodc nie musimy już o tym myśleć. Skupiamy się na tym co dla nas najważniejsze a zapewnienie developmentu jest już na ich głowie.
Jakub Dominik Drozd – CEO
Sporticos
Współpracowaliśmy z Goodc przy tworzeniu i rozwijaniu stron internetowych dla 2 marek. We współpracy z nimi można liczyć na zaangażowanie, profesjonalne podejście do każdego projektu, a co najważniejsze elastyczne reagowanie na potrzeby i znajdowanie rozwiązań w każdej sytuacji. Obsługa klienta na najwyższym poziomie.
Agnieszka Nowakowska – Marketing Manager
V-RIDIUM
Współpraca z zespołem GoodC to czysta przyjemność. Projekt został poprowadzony bardzo profesjonalnie i rzetelnie. Na pewno będę kontynuował współpracę.
Grzegorz Madajczyk – CEO
Helfio
Nie jesteś pewien, które rozwiązanie wybrać?
Skontaktuj się z nami i skonsultuj swoje potrzeby.
Napisz do nas
lub zadzwoń +48 501 408 797
Mikołaj Niedziałkowski, CEO Goodc
Mikołaj Niedziałkowski
CEO & New Business