Nasi klienci

Wierzymy w długofalowe relacje z naszymi klientami. Zaufanie, zaangażowanie, sprawne działanie - tak realizujemy nasze projekty.

Zrealizowaliśmy 120+ projektów
dla ponad 75 klientów z całego świata

SANDOZ jest wiodącą firmą farmaceutyczną, która dostarcza szeroki wachlarz produktów leczniczych i suplementów diety. Jest częścią grupy Novartis i działa na rynku od ponad stu lat, ciesząc się zaufaniem pacjentów i lekarzy na całym świecie.
B2B
Dostawca rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczen pracowniczych wiodących firm i instytucji w Polsce. Twórca programu sportowo-rekreacyjnego Multisport oraz kultury i rozrywki Multiteatr.
B2B
Radiozet.pl to portal informacyjno-rozrywkowy należący do Grupy Eurozet z dostępną sekcją radiową pozwalającą na słuchanie audycji radiowych na żywo lub odsłuchanie programów w dowolnej chwili.
B2B
Lafarge  jest liderem na rynku producentów materiałów budowlanych, oferuje szeroki zakres specjalistycznych rozwiązań i usług, które ułatwią realizację projektów budowlanych na każdym etapie inwestycji. Posiada ponad 60 zakładów produkcyjnych na całym świecie.
B2B/B2C
“Współpraca z firmą Goodc to czysta przyjemność. Wykazali się bardzo dużą wiedzą, doświadczeniem, a także sumiennością i zaangażowaniem. Ponadto doceniam ich za szybki i sprawny kontakt oraz terminowość w realizacji zleconych usług. Zdecydowanie jest to firma godna polecenia.”
Izabela Janusz
E-commerce Project Manager
Randstad jest pierwszą pod względem wielkości na świecie agencją zatrudnienia, oferującą usługi rekrutacji oraz selekcji obsługującą codziennie około 580 tys. osób. 
B2B/B2C
Grupa Eurocash to największa polska firma zajmująca się hurtową dystrybucją szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych. Oferuje także wsparcie marketingowe dla niezależnych polskich przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną.
B2B/B2C
Międzynarodowe biuro podróży, zajmującym wiodącą pozycję wśród touroperatorów w Europie Środkowej. Działa na rynku polskim, słowackim, węgierskim i rumuńskim. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz pasji organizowania wyjazdów Exim Tours znajduje się wśród czołowych polskich touroperatorów.
B2C
Jeden z największych dystrybutorów złota i srebra lokacyjnego w Polsce. Grupa Goldenmark to kilkanaście spółek wyspecjalizowanych w takich obszarach działalności jak sprzedaż złota i srebra lokacyjnego, skup i rafinacja złota, hurtowa sprzedaż biżuterii czy obrót złotem w Internecie i profesjonalna logistyka.
B2C
Polska firma oferująca szeroki wachlarz narzędzi i elektronarzędzi. Grupa Topex jest właścicielem 3 Spółek Zagranicznych, spółki świadczącej usługi serwisowe – GTX Service oraz Fabryki „Wiertła Baildon” S.A. w Katowicach.
B2B/B2C
Health Labs Care to polska marka tworząca suplementy diety. Receptury Health Labs powstają w oparciu o wiedzę, badania medyczne oraz jednoczesną współpracę ze specjalistami z zakresu żywienia oraz dietetykami.
B2C
Sporticos to źródło informacji dla fanów piłki nożnej. Sporticos dostarcza wyniki meczów na żywo, transmisje online, typy bukmacherskie, tabele, zapowiedzi meczów, raporty po meczach, porównania drużyn i zawodników podane w prosty sposób.
B2B/B2C
“Z Goodc pracujemy już dwa lata i coś tak czuję, że będą kolejne. Ich elastyczność i dopasowanie oferty dokładnie do naszych potrzeb powoduje, że ciężko jest mi sobie wyobrazić inny scenariusz. Zbudowanie własnego teamu developerskiego to w dzisiejszych czasach trudne i kosztowne zadanie. Szczególnie dla takich niedużych firm jak nasza. Z Goodc nie musimy już o tym myśleć. Skupiamy się na tym co dla nas najważniejsze a zapewnienie developmentu jest już na ich głowie.”
Jakub Dominik Drozd
CEO
Grupa Selena to globalny lider i dystrybutor chemii budowlanej. Asortyment Grupy obejmuje pianki, uszczelniacze, kleje, produkty do hydroizolacji, systemy izolacyjne, mocowania oraz produkty uzupełniające. W skład Grupy wchodzi 35 spółek w 18 krajach.
B2B/B2C
Marc Nolan to amerykańska marka obuwnicza, tworzy najwyższej jakości buty męskie typu dressy casual, wykonane z myślą o wygodzie w przystępnych cenach.
B2C
Yes2Move to największa platforma treningowa online w Polsce oraz sklep z suplementami i odżywkami dla aktywnych. Baza ponad 1000 filmów treningowych w różnych kategoriach 
B2C
Mindgram to platforma mental health i well-being, która umożliwia dostęp do wsparcia psychologicznego oraz oferuje szerokie możliwości rozwoju osobistego pracownikom i ich rodzinom.
B2B/B2C
“Pracowaliśmy z GoodC od początku tworzenia naszej strony internetowej. Było to wyzwanie, ponieważ musieliśmy stworzyć wszystko od podstaw. Specjaliści GoodC pomogli nam wybrać kluczowe elementy strony internetowej. Ta współpraca wymagała dużo przygotowań, aby stworzyć stronę dostosowaną do potrzeb użytkowników, specjaliści GoodC z dziedziny User Experience sprostali temu zadaniu.”
Katarzyna Wilga
Marketing Manager
NUTRIDOME to wiodąca drogeria internetowa, którą wyróżnia ekspercka obsługa. Uważnie dobrane produkty, zweryfikowana jakość i wyjątkowy design. Dba o wyjątkowy wybór kosmetyków, podejmując współpracę tylko z wybranymi markami.
B2C
PGS Software produkuje oprogramowanie dla przedsiębiorstw z całego świata. Spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Posiada cztery oddziały firmy w Londynie, Wrocławiu, Rzeszowie i Gdańsku.  
B2B
Newspoint świadczy usługi związane z badaniami mediów: monitoring internetu (media społecznościowe i serwisy internetowe), monitoring prasy, radia i telewizji, sprzedaż danych, pogłębione raporty i analizy medialne oraz usługi badawcze.
B2B
Instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła i magazyny energii dla domu i biznesu, firma realizuje własną wizję zrównoważonego biznesu opartego o najnowocześniejsze technologie i wiedzę ekspertów energii odnawialnej. 
B2B/B2C
Firma o międzynarodowym zasięgu, która specjalizuje się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości urządzeń do zabawy na świeżym powietrzu, takich jak drewniane ramy wspinaczkowe, huśtawki, domki do zabawy i piaskownice, do użytku w miejscach publicznych i prywatnych. 
B2B/B2C
Magazyn internetowy skupiony na kryptowalutach i technologiach blockchain. Coinpaper skupia się na dostarczaniu wysokiej jakości, sprawdzonych i aktualnych treści, a także raportów, analiz, poradników i innych materiałów.
B2B/B2C
IQOS to podgrzewany produkt tytoniowy należący do portfolio produktów antynikotynowych firmy Philip Morris International. Gama podgrzewanych produktów tytoniowych IQOS łączy urządzenie elektroniczne, IQOS, ze specjalnie zaprojektowanymi pałeczkami tytoniowymi. 
B2C
Applica to najbardziej zaawansowane na świecie rozwiązanie do rozumienia dokumentów. Korzystając z najnowocześniejszej technologii głębokiego uczenia się oraz sztucznej inteligencji rozwiązanie Applica rozumie treść tak, jak robi to człowiek.
B2B
Więź to wydawnictwo, serwis internetowy oraz kwartalnik o tej samej nazwie. Książki Wydawnictwa „Więź” cechuje najwyższa jakość zarówno względem treści, jak staranności edytorskiej i opracowania graficznego.
B2C
Pierwszą aplikacja zdrowotna posiadająca certyfikat medyczny. Helfio to innowacyjna aplikacja redukująca ryzyko chorób serca, otyłości, cukrzycy oraz wyrabiająca zdrowe nawyki.
B2C
RTB House to globalna firma, która dostarcza najnowocześniejsze technologie marketingowe dla najlepszych marek i agencji na całym świecie. Algorytmy uczące się, umożliwiają reklamodawcom generowanie wyników i osiąganie celów na każdym etapie lejka sprzedażowego.
B2B
Portal o energetyce, nowych technologiach i elektromobilności w Polsce. Największa w Polsce redakcja zajmującą się energetyką i elektromobilnością oraz najczęściej czytany portal o tej tematyce.
B2C
Jedna z najstarszych firm pożyczkowych na polskim rynku. Pożyczki ratalnych w systemie door-to-door. Dziesiątka Finanse to instytucja pożyczkowa firma z polskim kapitałem.
B2C
Polska firma produkująca i sprzedająca wyroby ekologiczne produkowane z produkty pochodzących z Syberii.
B2C
EHØ muteboards to hybrydowy system akustyczny stworzony w ścisłej współpracy z inżynierami akustycznymi. Pozwala stworzyć własny system paneli ściennych, który ozdobi pomieszczenie i polepszy jego właściwości akustyczne.
B2B/B2C
Specjalista w zakresie międzynarodowego zaopatrzenia w sektorze handlu detalicznego. Firma Eastrprod posiada doświadczenie przemysłowe, umiejętności inżynierskie, które wraz z pracą zespołową są filarami ich działalności.
B2B
SklepKawa.pl to unikalne miejsce, gdzie kupisz najlepsze kawy pochodzące z renomowanych, europejskich palarni oraz najróżniejsze dodatki do kawy.
B2C
Kobiecy portal motoryzacyjny. Największe w polskim Internecie kompendium wiedzy o udziale kobiet w różnych dyscyplinach sportu motorowego. Newsy, moto moda, gadżety, sporty motorowe oraz foteliki dla dzieci.
B2C
Firma technologiczna specjalizująca się w skalowaniu zespołów technologicznych dla klientów i partnerów. The Codest wspiera projekty cyfrowej transformacji dostarczając specjalistów IT w technologiach takich jak Java, React, Vue, Ruby, Python i AWS.
B2B
“Proces redesignu strony internetowej z GoodC był kompleksowy i efektywny, mogliśmy konsultować nasze pomysły i potrzeby na każdym etapie. Jako softwarehouse doskonale rozumiemy wszystkie aspekty redesignu, a GoodC pokazało, że są doskonałymi specjalistami, którzy dobrze znają nasz biznes.Z naszego doświadczenia wynika, że GoodC jest partnerem, któremu można w pełni zaufać.”
Kamil Ferens
Strategic Growth Lead
Knauf Industries jest wiodącym na świecie przetwórcą polistyrenu ekspandowanego. Specjalizujemy się w opakowaniach i częściach technicznych, lider na rynku formowanych elementów. Firma obecna na wszystkich kontynentach z 42 fabrykami i prawie 2000 pracowników. 
B2B
Helppmi (Help People Make It) to aplikacja mobilna, która łączy ludzi potrzebujących zlecić różne prace – Klientów – i tych, którzy chcą je wykonać – Helperów. 
B2C
W SAG (Sport Algorithmics and Gaming) to nowatorskie rozwiązania komputerowej analizy meczów i treningów, która dostarcza dane statystyczne i motoryczne o piłkarzach potrzebne w pracy analityków i trenerów. 
B2B
DS STREAM jest firmą konsultingową IT specjalizującą się w inżynierii danych, Data Science & Advance Analytics, Cloud Computing Consulting Services oraz Data Pipeline Automation.
B2B
Olivia Business Centre – centrum biznesowe, największy kompleks biurowy północnej Polski usytuowany w gdańskiej dzielnicy Oliwa. 
B2B/B2C
Agencja digital marketingu w Polsce i jedna z najszybciej rozwijających się agencji na świecie. Kompleksowo wspiera klientów w strategicznych obszarach: data-driven SEO, content marketingu, social media czy marketing automation. Partner największych firm na rynku krajowym i globalnym.
B2B
Vecton to specjaliści w technologiach Marketing Automation i Customer Data Platform. Łączą  wiedzę i doświadczenie zdobyte w obszarach: analizy, konsultingu, wdrażania i obsługi systemów Marketing Automation i CDP.
B2B
EyeShield to innowacyjne rozwiązania ochrony wzroku. Oferują szeroki zakres okularów blokujących światło niebieskie, które pomogą chronić Twoje oczy przed szkodliwymi efektami długotrwałego korzystania z ekranów. Ich misją jest ochrona ludzkości przed negatywnym wpływem technologii na zdrowie.
B2B
Digital Ocean Ventures to venture builder skoncentrowany na fintech i e-commerce. Ich projekty skupiają się na pracy ramię w ramię z założycielami i zapewniając im wsparcie biznesowe, technologiczne, know-how, globalną sieć oraz kapitał na rozpoczęcie i skalowanie biznesu. Współpracują ze światowej klasy założycielami, aby budować światowej klasy firmy.
B2B
Joanna Chmura to psycholożka pracująca z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi w tematyce wewnętrznego przywództwa i związanych z nim: autentyczności, poczucia własnej wartości oraz odwagi. Prowadzi warsztaty, wykłady, webinaria. Występuje na konferencjach, w panelach dyskusyjnych, spotkaniach tematycznych. Prowadzi również coachingi indywidualne, grupowe i zespołowe. Członkini Rady Ekspertek i Ekspertów dla Instytutu Dobrego Życia oraz Wysokich Obcasów.
B2B
Tooploox to firma zajmująca się tworzeniem oprogramowania, która dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania programowe i produkty cyfrowe. Ich doświadczenie i dążenie do doskonałości zapewniły im silną reputację w branży. Koncentrując się na przyjaznych dla użytkownika i dostosowanych rozwiązaniach, umożliwiają klientom odnieść sukces w cyfrowym świecie.
B2B
Rockwool jest wiodącą firmą w branży materiałów budowlanych, specjalizującą się w dostarczaniu szerokiej gamy wysokiej jakości rozwiązań izolacyjnych. Firma ROCKWOOL stała się zaufaną marką na rynku. Ich oferta obejmuje zróżnicowaną gamę produktów izolacyjnych, które przyczyniają się do efektywności energetycznej i zrównoważonych praktyk budowlanych.
B2B
Diagnostyka to największa sieć laboratoriów medycznych w Polsce, obsługująca miliony pacjentów rocznie. Dzięki kompleksowej ofercie badań i szerokiej współpracy z tysiącami placówek służby zdrowia, zapewnia niezawodne i terminowe usługi laboratoryjne, wspierając system opieki zdrowotnej.
B2B
Nie jesteś pewien, które rozwiązanie wybrać?
Skontaktuj się z nami i skonsultuj swoje potrzeby.
Napisz do nas
lub zadzwoń +48 501 408 797
Mikołaj Niedziałkowski, CEO Goodc
Mikołaj Niedziałkowski
CEO & New Business